Podpořte nás

Spolek Svatá Ludmila je neziskovou organizací
a uvítá vaši podporu

Jak fungujeme?

Spolek Svatá Ludmila 1100 let je neziskovou organizací, jeho činnost je umožněna především díky dobrovolnické práci a vůli komunity v jednotlivých městech a obcích, ať už jsou členy spolku či ne. Náš spolek je financován členskými příspěvky,  ale zejména dary podnikatelů ze soukromého sektoru.

Stát se členem spolku

Spolek je otevřen všem dalším městům, obcím, městským částem a zájemcům, kteří se chtějí na projektu spolupodílet a být jeho nedílnou součástí. Staňte se tedy našimi členy! Více informací se dozvíte v jednotlivých přihláškách níže.

Přihláška do spolku - fyzická osoba

Stát se partnerem projektu

Chcete podpořit dobrou věc, zviditelnit svou firmu a rozšířit řady našich partnerů? Podpořte nás! Sponzorství projektu probíhá formou darovací smlouvy nebo smlouvy o reklamě. Dle výše příspěvku se můžeme domluvit na individuální formě plnění.

Přispět můžete jak na naši činnost, tak na konkrétní akci. Možnost přispění je také v naturáliích. Nezapomínejte také, že výši svého sponzorského daru si můžete odečíst z daní.

darovací smlouva

Stát se dobrovolníkem

Chcete podpořit dobrou věc a pomoci nám přímo v projektu? Dejte nám vědět a můžete se zapojit do některé svatoludmilské akce. Kontaktujte nás na email:

jana.vlasakova@svataludmila.cz

Poutavý příběh Ludmily

Zobrazit příběh
--_mixed 00414321C12586F4_--